8 lutego 2024 – spotkanie Prezydenta z mieszkańcami Świerczewa

W Nowym Roku kontynuowane są tradycyjne spotkania Prezydenta Miasta Poznania, Jacka Jaśkowiaka z Radami i mieszkańcami Osiedli. Najbliższe spotkanie planowane jest z Radą i mieszkańcami Osiedla Świerczewo , na które serdecznie Państwa zapraszamy.

Spotkanie odbędzie się 8 lutego 2024 o godz. 18.00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 przy ul. Jesionowej 14.

Będziecie Państwo mogli wysłuchać informacji w zakresie tematów, które w ocenie Rady Osiedla zostały uznane za najbardziej istotne, czy włączyć się do dyskusji zadając pytanie Prezydentowi. Prosimy, aby pytania te dotyczyły Osiedla Świerczewo lub tej części Poznania z uwagi na to, że spotkanie to dedykowane jest temu Osiedlu.

W trzeciej części spotkania odbędą się spotkania indywidualne Prezydenta Miasta z zainteresowanymi mieszkańcami, którzy na miejscu dokonają takiego zapisu (z uwagi na ograniczenia czasowe przewidywane jest maksymalnie 6 spotkań).

Kwestie organizacyjne spotkania: Gabinet Prezydenta Urzędu Miasta Poznania: Monika Borowicka – Prewicz, tel. 61 878 15 03.

Serdecznie zapraszamy!

https://www.poznan.pl/mim/wortals/wortal,284/8-lutego-2024-spotkanie-prezydenta-z-mieszkancami-osiedla-swierczewo,p,53874,53895,75148.html