Kategoria: Wydarzenia

Wielkie Świerczewskie Grillowanie

W ramach projektu „Centrum Inicjatyw Lokalnych na Świerczewie” realizowanego przez Fundację Tata z Poznania, 1 września o godz. 16:30 odbędzie się Wielkie Świerczewskie Grillowanie!

Międzyosiedlowy turniej piłki nożnej

    Drużyna GRUNWALDU: Dawid Abramowicz – Osiedle Świerczewo Dawid Brodziak – Osiedle Ławica Adrian Juszczak – Osiedle Grunwald Północ Marcin Kiryluk – Osiedle Górczyn Radosław Schneider – Osiedle Junikowo Piotr Ochocki – Osiedle Kwiatowe...

Szlachetna Paczka poszukuje wolontariuszy

Szlachetna Paczka łączy tych, którzy mają otwarte serca i chcą mądrze pomagać, z rodzinami, które potrzebują wsparcia. Tylko w 2016r. wartość materialna pomocy przekazanej w ramach Paczki na Świerczewie wyniosła ponad 57 000zł!

„Klub podróżnika” o Meksyku

Po raz kolejny w ramach ?Klubu Podróżnika? serdecznie zapraszamy na wykład „Jukatan i kultura Majów” o nietuzinkowym Meksyku, który odbędzie się 3 października 2017 r. (wtorek) o godz. 18:00.

Koncert talentów

Szkoła Podstawowa nr 79, Gimnazjum nr 44 oraz Przedszkole nr 43 serdecznie zapraszają na „Koncert talentów” w wykonaniu uzdolnionych uczniów szkół, który odbędzie się w piątek, 9 czerwca o godz. 16:30 na terenie szkoły.