Wybory do Parlamentu Europejskiego

Na naszej stronie sprawdzisz, w której komisji możesz zagłosować.

Wybory odbywają się w niedzielę, 26 maja. Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21. Głosować mogą osoby ujęte w spisie wyborców, w miejscach tych samych co we wcześniejszych wyborach powszechnych. Świerczewo jest podzielone na 7 obwodów, z czego 5 ma komisję wyborczą w ZS-P nr 3 przy ul. Jesionowej, a 2 – w ZSM przy ul. Świerkowej. Właściwą komisję można sprawdzić:

KOMISJA NR 141
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 , ul. Jesionowa 14 (wejście od ul. Jarzębowej)
ul. Alojzego Nowaka, ul. Będzińska, ul. Emilii Plater, ul. Gliwicka, ul. Hugona Kołłątaja parzyste 2-42, ul. Jana Ludygi-Laskowskiego, ul. Józefa Rymera, ul. Kluczborska, ul. ks. Kazimierza Waseli, ul. Ludwika Krzywickiego, ul. Opolska nieparzyste 73-151, parzyste 74-108/110, ul. Oskara Kolberga, ul. Reczeńska, ul. Samotna 1a, ul. Stefana Okrzei, ul. Stefanii Sempołowskiej, ul. Sulechowska, ul. Tadeusza Kotarbińskiego, ul. Teodora Tyca, ul. Wieluńska, ul. Więzowska nieparzyste 15, parzyste 2-18, ul. Wincentego Styczyńskiego, ul. Władysława Zamoyskiego, ul. Wojciecha Korfantego

KOMISJA NR 142
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, ul. Jesionowa 14 (wejście od ul. Jarzębowej)
ul. Akacjowa, ul. Bielska, ul. Brzozowa, ul. Bytomska, ul. Cieszyńska, ul. Głogowa, ul. Goleszowska, ul. Jabłonkowska, ul. Jarzębowa, ul. Jaśminowa (parzyste 2-10), ul. Jesionowa, ul. Modrzewiowa (nieparzyste 37-49, parzyste 36-46), ul. Opolska (nieparzyste 31-71, parzyste 36-70), ul. Rydzyńska (14), ul. Sosnowa (nieparzyste 1-37), ul. Stobrawska, ul. Ustrońska, ul. Wiązowa, ul. Więzowska (nieparzyste 1a-13)

KOMISJA NR 143
Zespół Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Świerkowa 8
ul. Cisowa, ul. Czechosłowacka (nieparzyste 53-97, parzyste 60-98), ul. Czeremchowa, ul. Czereśniowa, ul. Górecka (nieparzyste 115-155), ul. Grabowa, ul. Gruszkowa, ul. Grzybowa, ul. Jaśminowa (nieparzyste 3-17), ul. Jodłowa, ul. Modrzewiowa (nieparzyste 25-29, parzyste 22-26), ul. Morelowa, ul. Olchowa, ul. Opolska (nieparzyste 5-29, parzyste 14-32), ul. Południowa, ul. Rydzyńska (parzyste 2-12), ul. Sosnowa (parzyste 2-42), ul. Śliwkowa, ul. Świerkowa, ul. Tarninowa

KOMISJA NR 144
Zespół Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Świerkowa 8
ul. Błotna, ul. Bohaterów Westerplatte, ul. Czechosłowacka (nieparzyste 99-137a, parzyste 102-104a), ul. Głazowa (nieparzyste 41-45a, parzyste 16-50), ul. Gołuchowska (parzyste 2-16), ul. Gostyńska (nieparzyste 51-127, parzyste 52-156), ul. Górecka (parzyste 136-170), ul. Kamienna, ul. Kępińska, ul. Kobylińska, ul. Korzenna, ul. Koźmińska (nieparzyste 3-13), ul. Leszczyńska (nieparzyste 7-89), ul. Milicka, ul. Na Uboczu, ul. Nizinna, ul. Podmokła, ul. Poniecka, ul. Przełęcz (nieparzyste 5-53, parzyste 36-66), ul. Przełom, ul. Rawicka (nieparzyste 41-109, parzyste 44-128), ul. Szubińska, ul. Śmiełowska, ul. Włoszakowicka, ul. Żlebowa

KOMISJA NR 145
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 Poznań, ul. Jesionowa 14

ul. Adama Grześkiewicza, ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego (nieparzyste 31-55a, parzyste 46-52), ul. Henryka Sucharskiego (nieparzyste 41-55, parzyste 20-56), ul. Henryka Ułaszyna, ul. Hugona Kołłątaja (nieparzyste 53-75, parzyste 50-158), ul. Ignacego Daszyńskiego, ul. Jana Pietrusińskiego (nieparzyste 1-53), ul. Jana Wojkiewicza, ul. Jerzego Różyckiego, ul. Józefa Burszty, ul. Józefa Janiszewskiego, ul. Józefa Przybylskiego, ul. Karola Buczka (nieparzyste 35-49), ul. Kazimierza Pużaka, ul. Leopolda Okulickiego (parzyste 74-96), ul. Mariana Rejewskiego (parzyste 30-58), ul. Marii Bohuszewiczówny, ul. Patrice’a Lumumby, ul. Pawła Cymsa, ul. Stanisława Kunickiego, ul. Stanisława Niedbalskiego, ul. Stanisława Nowakowskiego, ul. Stanisława Worcella, ul. Walentego Stefańskiego, ul. Zbigniewa Kiedacza,

KOMISJA NR 146
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 Poznań, ul. Jesionowa 14
ul. Bolesława Czerwińskiego, ul. Drawska, ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego (nieparzyste 13, parzyste 2-20), ul. Gołuchowska (nieparzyste 1-65, parzyste 24-52), ul. Henryka Sucharskiego (nieparzyste 1- 11, parzyste 2-12), ul. Henryka Zygalskiego, ul. Ignacego Krasickiego (nieparzyste 51-93, parzyste 64- 110), ul. Jana Pietrusińskiego (parzyste 4-36), ul. Jaraczewska, ul. Joachima Lelewela (nieparzyste 73- 121, parzyste 56-96), ul. Kotlińska, ul. Koźmińska (nieparzyste 21-31, parzyste 6-38), ul. ks. Stanisława Brzóski, ul. Leopolda Okulickiego (nieparzyste 69-115), ul. Leszczyńska (nieparzyste 91-137a), ul. Mariana Rejewskiego (parzyste 6-24), ul. Michała Ossowskiego, ul. Szamocińska, ul. Wielichowska, ul. Wojciecha Trąmpczyńskiego (nieparzyste 31-81, parzyste 32-80), ul. Żerkowska

KOMISJA NR 147
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 Poznań, ul. Jesionowa 14 (wejście od ul. Jarzębowej)
ul. Błońska, ul. Bohdana Winiarskiego, ul. Franciszka Witaszka,  ul. Hugona Kołłątaja (nieparzyste 1-51), ul. Ignacego Krasickiego (nieparzyste 3-47, parzyste 2-60), ul. Janusza Korczaka, ul. Joachima Lelewela (nieparzyste 1-67, parzyste 2-50), ul. Karola Buczka (parzyste 2-24), ul. Leopolda Okulickiego (nieparzyste 1-67, parzyste 2-72), ul. Leszczyńska (nieparzyste 143-189, parzyste 58-190), ul. Lubońska, ul. Opolska (parzyste 114a-152a), ul. Roberta Kocha, ul. Romana Kozaka, ul. Tadeusza Vetulaniego, ul. Wiktora Gosienieckiego, ul. Władysława Orkana, ul. Wojciecha Trąmpczyńskiego (nieparzyste 1-25, parzyste 2-28), ul. Xawerego Dunikowskiego.